balconybalkons

all_amenitiesvisas ērtības

landzeme īpašumā,

parkingparkošanas vieta

terraceterase

bathhousepirts

barnšķūnis

fencežogs

water_supplycentrālais ūdensvads

central_seweragecentrālā kanalizācija

central_gascentrālā gāze

seweragekanalizācija

Atrodas klusā pilsētas rajonā, 5-10 minūšu brauciena attālumā no tuvākajiem bērnudārziem, skolām, veikaliem, fitneskluba un pilsētas centra.
Māja tika nodota ekspluatācijā pirms 2 gadiem un tika celta sev, izmantojot kvalitatīvus materiālus.
1. stāvā: ieejas halle, viesuistaba ar kamīnu, virtuve ar ēdamzonu, katlu telpa, ģērbtuve, tualete, dušas telpa un sauna.
2. stāvā: telpa kabinetam, bērnu istaba, tualete, ģērbtuve, liela guļamistaba ar balkonu. Guļamistabā ir gaisa kondicionētājs.
Visā mājā ir enerģijas taupīšanas apgaismojums. Gāzes apkure ar vidējo patēriņu 29 Eiro mēnesī. Pirmajā stāvā ir siltas betona grīdas ar “gudras mājas” sistēmu, otrajā stāvā radiatori ar termoregulatoriem. Pilsētas ūdens un kanalizācija. Ir uzstādīts atsevišķs ūdens skaitītājs priekš laistīšanas. Uzstādīti ūdens attīrīšanas un mīkstināšanas filtri. Mājā ir apsardzes un ugunsgrēka trauksmes signalizācija, kas savienota ar apsardzes firmas vadības pulti. Ir mājas un teritorijas apgaismojums. Automātiskie vārti un domofons pie vārtiem. Aiz mājas ir šķūnis dārza tehnikas, malkas, instrumentu un velosipēdu glabāšanai, in ir pieslēgts pie apsardzes signalizācijas. Teritorijā ir plašs nobruģēts laukums no skandināvu mozaīkas priekš 6 automašīnām.
Uz zemes gabala ir monolīta pamati 4 metru dziļumā priekš lielas mājas izbūves 280 kv. m. kopējā platībā. Visas komunikācijas ir savienotas ar pamatiem un ir veikti visi zemes darbi.
Ir projekts un būvatļauja 2.mājas būvniecībai.
Māja tiek pārdota ar mēbelēm un iebūvētu sadzīves tehniku.

MĀJA
€ 210000
Jelgava un raj.
Jelgava
12.linija
0
3
1284
140
2
Pieteikt konsultāciju

Saziņa

*Aizpildi formu
*Saņem kontaktus vai gaidi zvanu no mums

Piekrītu datu apstrādei